Seminarium podsumowujące, Zamek Trebnitz, 24.-26.10.2016

teaser02W dniach od 24 do 26 października 2016 w Zamku Trebnitz (www.schloss-trebnitz.de) odbędzie się spotkanie podsumowujące projekt modelowy „Razem osiągniemy więcej”. Spotkanie jest adresowane do przedstawicieli placówek kształceniowych i szkół z Polski i Niemiec, którzy w ramach projektu „Razem osiągniemy więcej” przeprowadzali spotkania młodzieży. (Program seminarium PDF)

Erkenne dich selbst_6

Werkstattwoche „Erkenne dich selbst“ in der Hillerschen Villa

W latach 2015 – 2016 w ramach „Razem osiągniemy więcej” odbyło się ponad 30 polsko-niemieckich spotkań młodzieży, które zostały przygotowane i przeprowadzane we współpracy placówek kształceniowych z różnymi typami szkół. Seminarium w Trebnitz będzie służyło wymianie doświadczeń zebraniu pomysłów programowych i metodycznych zastosowanych w tych spotkaniach oraz podsumowaniu całego projektu modelowego.

 

Zwischenevaluation_3

Dampflokparade – ein interkulturelles Projekt in Schloß Trebnitz

Informacje organizacyjne

Udział w seminarium podsumowującym jest bezpłatny (program, wyżywienie, nocleg w pokojach dwuosobowych). Przewidujemy również zwroty kosztów podróży, maksymalnie do kwoty 2 klasy biletu kolejowego. W związku z ograniczoną liczbą miejsc zapraszamy do udziału po jednym przedstawicielu szkoły i placówki kształceniowej.

 

Katowice_2

Gemeinsam Neues entdecken… in Bad Alexandersbad

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 8 września 2016 roku drogą elektroniczną, wypełniając formularz online: